Mieszkania Kołobrzeg

Data dodania: 30.07.2019


Zawsze zastanawiałeś się ile mogą kosztować mieszkania w Kołobrzegu? Czy stać mnie na kupno nowego domu w Kołobrzegu? Czy mogę sobie pozwolić na zakup domu w Kołobrzegu? Ile muszę odkładać, żeby móc kupić nowy dom nad morzem? Gdzie znaleźć najlepsze domy na sprzedaż w Kołobrzegu? Otóż przedstawiamy Ci niespotykaną i wyjątkową inwestycję, jaką jest osiedle domów szeregowych w Kołobrzegu.

Dlaczego Osiedle Słoneczne Wzgórze?

Osiedle Słoneczne Wzgórze jest położone w pięknej okolicy Kołobrzegu, oddalone od ścisłego centrum ok. 3 kilometry. Sprawi, że zaledwie w kilkanaście minut możemy znaleźć się na plaży i korzystać ze wszystkich uroków nadmorskiej miejscowości. Na osiedle domów szeregowych w Kołobrzegu składa się 129 domów, jeden z nich może być Twój nawet teraz. Sprawdź dostępne domy w zabudowie szeregowej, nie zwlekaj, ponieważ z każdym dniem, domów jest coraz mniej.

Uzdrowisko działające jak miasto

Natomiast jeśli będziemy zobligowani do załatwienia czegoś w urzędzie miasta czy w jakichkolwiek służbach, znajdziemy ich oddział w Kołobrzegu. Kołobrzeg mimo, iż jest nadmorskim kurortem, ma bardzo dobrze przystosowaną infrastrukturę miasta. Co oznacza, że miasto działa w każdą porę roku, a nie jak inne nadmorskie miejscowości, które działają tylko latem. W takich miejscowościach występują problemy ze znalezieniem szkoły czy sklepu. Dlatego Kołobrzeg jest najczęściej odwiedzaną miejscowością na całym wybrzeżu.

Twój nowy dom w Kołobrzegu

Nowy dom to nowe możliwości, nowe perspektywy i zmiana punktu widzenia. Mieszkaj jak gwiazdy i spełnij swoje marzenie o posiadaniu własnego domu nad morzem z ogródkiem. Nowy dom w Kołobrzegu to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Dzieci będą zachwycone ogródkiem, w którym mogą spędzać czas.

Walory zdrowotne

Warto zauważyć, że powietrze nad morzem pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Przede wszystkim na układ oddechowy. Wdychając nadmorskie powietrze dostarczamy do naszego organizmu zdrowotny jod, który jest uważany za jeden z najzdrowszych pierwiastków. Dzieciom wszystkie organy dopiero się kształtują. Dlatego to przede wszystkim w trosce o ich zdrowie powinniśmy zapewnić im możliwość oddychania czystym nadmorskim powietrzem pełnym jodu niż miejskie spaliny ze smogiem. Wybór należy do Ciebie. Chcesz dalej mieszkać w zatłoczonym i zanieczyszczonym mieście? Czy chcesz przeżyć niesamowitą przygodę nad morzem? Spełnij marzenia swoje i swojej rodziny, a gwarantujemy Ci poczucie niezwykłej satysfakcji.